SEO audito kaina

Kokia yra SEO audito kaina?

SEO audito kaina priklauso nuo internetinės svetainės apimties, bei pasirinkto audito plano. Galimi du audito planai: išsamus ir dalinis.

seo audito kaina

⭐⭐⭐ Išsamaus SEO auditas – 249 eur + PVM (esant iki 50 vnt prekių/paslaugų). Jeigu kiekis yra didesnis – kaina derinama remiantis svetainės apimtimi.

Dalinis SEO auditas – 99 eur + PVM

Kokį audito planą rinktis?

Dalinis SEO auditas susideda iš dviejų etapų, o išsamus – iš trijų. Išsamus SEO auditas turi vieną papildomą etapą – išsamią prekių/paslaugų pavadinimų, bei aprašymų analizę. Kiti du etapai – vienodi. Plano pasirinkimas priklauso nuo poreikių ir planuojamų veiksmų. Jeigu yra norima išsiaiškinti bendrąją situaciją ir sužinoti, kokius veiksmus reikia atlikti norint patekti į paieškų sistemas arba pakilti pozicijose – pilnai pakanka dalinio audito. Jeigu tikslas yra neinvestuoti savo laiko ieškant teisingų raktinių žodžių visoms savo prekėms ar paslaugoms – reiktų rinktis išsamų SEO audito planą.

Ar verta mokėti už SEO auditą?

Dažnai susiduriama su nuomone – visa informacija yra internete, kam reikia už tai mokėti pinigus. Logika paprasta: „laikas- pinigai“. Savarankiškai atliekant darbą, kuris yra nežinomas yra sugaištama nuo 5 iki 10 (ar dar daugiau) kartų laiko, nei tai atliktų specialistas. Taigi įvertinus mokestį specialistui ir savo sugaišto laiko kainą, greičiausiai pigesnis variantas būtų kreiptis į specialistus.

www.seoauditas.lt

Nežinote ar jums reikalingas SEO auditas ir internetinės svetainės optimizavimas? Kreipkitės į mus – konsultacijos vienos valandos kaina 30 eur+ PVM. Konsultacijos metu peržiūrėsime jūsų turimą svetainę ir pakonsultuosime dėl SEO, o tada jau nuspręsite ar norite tęsti darbus ar ne.

Taip pat skaitykite ⬇

Kas yra SEO auditas?