SEO optimizavimo įrankiai

SEO optimizavimo įrankiai

Rinkoje yra daugybė nemokamų ir mokamų įrankių. SEO optimizavimo įrankiai gali padėti jums tyrinėti savo svetainę.

SEO neturi būti juodoji dėžė!

Tinkami SEO optimizavimo įrankiai padės sukurti veiksmingą paieškos strategiją. Turėdami atitinkamų žinių, galite sutelkti dėmesį į savo svetainės sritis, kurias „Google“ laiko svarbiomis. Mes pateiksime kelis įrankius, kuriuos galite naudoti analizuodami savo svetainę kaip rinkodaros … ir „Google“ robotas!

Priemonės jūsų svetainės SEO patikrinimui

„Google Webmaster Tools“

Google Webmaster Tools

Geriausias būdas suprasti, kaip „Google“ vertina ir vertina jūsų svetainę, yra paklausti „Google“.

Google“ valdytojo įrankiai idealiai tinka pradedantiesiems ir paaiškina, kaip veikia „Google“ paieška.

Pvz., „Google“ įrankyje, kurį pateikia „Google“, suteikiama galimybė peržiūrėti konkretų URL. Remdamiesi gauta informacija galite pakeisti aptariamą puslapį, kad gautumėte geresnių rezultatų. Tai taip pat gali atskirti probleminį kodą, jei manote, kad jūsų svetainė buvo nulaužta.

Kita naudinga „Google Webmaster Tools“ funkcija yra „PageSpeed Insights“. Šis įrankis matuoja jūsų kompiuterio ir mobiliosios svetainės našumą greičio atžvilgiu. Dabar paieškos internete dažniau vykdomos naudojantis mobiliuoju telefonu, o ne kompiuteriu.

„Moz Pro“ SEO optimizavimo įrankiai

 Moz Pro SEO optimizavimo įrankiai

Kaina: nemokamas 30 dienų bandomasis laikotarpis, tada už tam tikrą mokestį su įvairiomis pakuotėmis nuo 99 USD / mėn. Iki 599 USD / mėn.

Moz Pro“ prenumerata yra pilnas sprendimas siekiant optimizuoti jūsų paieškos sistemos reitingą. „Moz“ įrankiai suteikia abonentams visus reikalingus išteklius SEO pažeidžiamumui nustatyti, augimui sekti, ataskaitoms kurti ir optimizuoti.

„UpCity SEO“ – SEO ataskaitų kortelė

UpCity SEO

Kaina: nemokama

Naudodami „UpCity SEO“ ataskaitų kortelę galite išanalizuoti savo svetainę ir sužinoti, kaip ji veikia lyginant su konkurentais.

„HubSpot“ svetainės greideris

HubSpot

Kaina: nemokama

2007 m. „HubSpot“ išleido įrankį, pavadintą „Website Grader“. Tai SEO optimizavimo įrankiai, kurie turėtų padėti įmonėms rasti būdų, kaip optimizuoti savo svetainių reitingą paieškos sistemose. Nuo to laiko daug kas pasikeitė, buvo išleista nauja ir optimizuota šio įrankio versija. Įrankis patikrina, ar svetainė optimizuota mobiliesiems įrenginiams, ir analizuoja peržiūros srities nustatymus.

Įrankis tiria, ar jūsų svetainę lengva rasti – žmonėms ir robotams. Čia atsižvelgiama ir į tokius veiksnius kaip puslapių pavadinimai ir meta aprašymai. Taip pat analizuojama, ar įdiegtos saugos funkcijos, tokios kaip SSL sertifikatai. Tai reiškia, kad lankytojai žino, kad jūsų svetainė yra tikra ir autentiška ir kad jie gali saugiai perduoti asmeninę kontaktinę informaciją į jūsų svetainę.

„Remove’em“ SEO optimizavimo įrankiai

Remove'em

Kaina: 249 USD už domeną arba kaip prenumerata nuo 99 USD / mėn.

Dirbtiniai ar nenatūralūs saitai gali rimtai paveikti jūsų paieškos sistemos reitingą. Norėdami pašalinti tokias nuorodas galite naudoti „Remove’em“. Šis naudingas įrankis nuskaito jūsų atgalinių nuorodų profilius ir sukuria nuorodų ir domenų, su kuriais reikia susisiekti, norint pašalinti nuorodas, kontaktinės informacijos sąrašą. Arba galite eksportuoti sąrašą, jei norite, kad nuorodos būtų pašalintos naudojant „Google“ įrankį.

Pradėkite iškart

Nors niekas iš tikrųjų negali žiūrėti į užkulisius ir praktiškai nėra nė vieno, kuris visiškai suprastų „Google“ algoritmą (100% to nežino net „Google“ darbuotojai), prasminga nuolat analizuoti savo svetainę. Taikant geriausią SEO praktiką ir kuo geriau bus panaudoti SEO optimizavimo įrankiai, tuo labiau padidės jūsų tikimybė, kad jūsų svetainė bus paieškų priešakyje – pirmame Google puslapyje.

Reikalingos SEO paslaugos ar konsultacijos? Susisiekite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *