Reikalingas SEO konsultantas?

Pateiksime kelis realius scenarijus, kaip gali būti prasminga pasisamdyti SEO atliekančią įmonę, nei viską daryti vienam, kuo jums gali būti naudingas SEO konsultantas.

MB Colifa SEO specialistai, mano, kad nėra pats geriausias būdas 100% SEO darbų atlikti vieniems. Net sėkmingiausios įmonės ir geriausios SEO komandos visame pasaulyje vis tiek samdo išorinę įmonę, jiems reikalingas SEO konsultantas SEO darbams atlikti.

Pažvelkime į keletą scenarijų, kur gali būti prasminga papildyti savo vidaus komandą partneriais iš išorės.

1 scenarijus: dar nepadarėte SEO, dar tik pradedate.

Didelėms įmonėms arba sudėtingoms svetainėms rekomenduojame SEO auditą, kurį atliktų SEO konsultantas. Jei jūsų įmonės vidinis SEO vadybininkas turi įgūdžių ir laiko, galite daryti tai patys. Jei jis to nepadarys, perduokite SEO auditą atlikti išorės paslaugų teikėjui. Tai suteiks jums bendrą vaizdą apie taisytinas problemas. Taigi, būtina atlikti pirminį SEO auditą, kad žinotumėte, o ką daryti toliau. Jei turite laiko ir resursų, domėkitės, lankykite mokymus, tik taip žinosite, ką reikia daryti, kokiais įrankiais naudotis atliekant SEO auditą. Turime pažymėti, kad IT sritis labai tobulėja, todėl ką žinojote prieš metus, jau gali būti pasenusi informaciją, tikėtina, kad rinkoje yra naujesnių, tobulesnių įrankių, kurie leidžia daug greičiau atlikti tuos pačius SEO darbus. SEO konsultantas, tai tas žmogus, kuris nuolatos tobulinasi ir gilina žinias vardan geresnio rezultato savo klientui.

2 scenarijus: kurį laiką atliekate SEO, tačiau svarstote, ką dar galėtumėte padaryti.

SEO auditas turėtų būti atliekamas reguliariai. Jau nebekalbu apie rezultatų išlaikymą, nes kiti verslai nesnaudžia, ir jei po metų savęs nerasite Google pirmame puslapyje tai labai nenustebtume, nes išlaikyti reitingą reikalauja pastangų.

3 scenarijus: sumažėjo jūsų puslapio lankomumas ir nežinote kodėl.

Pats laikas kreiptis į profesionalus, užuot eikvojus laiką. SEO konsultantas išanalizavęs situaciją pateiks priežastis ir sprendimus.

4 scenarijus: Jums reikia antros nuomonės.

Nėra nieko geriau, kaip pasikalbėti apie sudėtingas situacijas su kuo nors kitu, kad nustatytumėte riziką ir galimybes.

5 scenarijus: didelis turinio kūrimo kiekis.

Kai jums reikia daug sukurto turinio, dažniausiai tai geriausia atlikti perkant paslaugas iš išorės. SEO konsultantas sudėlios turinio strategiją.

Tolimesni žingsniai

Pradėdami planuoti kito ketvirčio ar kitų metų biudžetą, įvertinkite savo SEO galvos skausmus ir laiko švaistymą ir pagalvokite apie galimybę samdyti išorinę įmonę, jūsų SEO uždaviniams spręsti.

SEO audito kaina

www.colifa.lt