Juodasis penktadienis: 6 SEO patarimai jūsų verslui, kad būtų galima daugiau parduoti juodąjį penktadienį

juodasis penktadienis seo

Kaip svetainės valdytojas, jūs turėtumėte kuo greičiau peržiūrėti savo SEO strategijas. Pabandykite jas įvertinti iš naujo ir išsiaiškinkite, kaip jums sekėsi pasiekti jūsų rinkodaros tikslus per pastarąjį ketvirtį. Čia yra 10 patikrintų SEO strategijų, kurias galite įtraukti į savo rinkodaros kampaniją. Jie skirti pagerinti jūsų išpardavimus ne tik kai vyksta juodasis penktadienis, bet ir kitu laikotarpiu.

1. Svarbūs yra techniniai jūsų svetainės SEO pagrindai. Peržiūrėkite juos.

Šventinis sezonas motyvuoja kiekvieną pardavėją pateikti daugybę akcijų, išpardavimų. Prieš oficialiai paskelbdami akcijas, pirmiausia turite peržiūrėti savo SEO pagrindus, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainė yra tinkamai optimizuota, kitu atveju niekas neras jūsų akcijų ir pasiūlymų.

Elementai, kuriuos turite peržiūrėti, yra šie:

  • 404 klaidų puslapiai, kuriuos reikia išspręsti
  • Neveikiančios nuorodos / prarasti nukreipimo puslapiai.
  • Serveriai. Įsitikinkite, kad jie sugeba patenkinti lankytojų srautą
  • Puslapio greitis. Įsitikinkite, kad jie yra optimizuoti trumpesniam krovimo laikui
  • Naudokite juodasis penktadienis raktinius žodžius, kad optimizuotumėte savo meta žymas ir aprašymus
  • Skatinkite lankytojus veikti. Naudokite įtikinamus raginimus veikti (CTA)
  • Pateikite nukreipimo puslapius su aiškiu pavadinimu, adresu ir telefono numeriu (NAP), kad vartotojai galėtų lengvai rasti ar susisiekti su jūsų verslo įmone.
  • Pateikite nukreipimo puslapius su veikiančiomis vidinėmis nuorodomis, kad lankytojui būtų suteikta papildomų galimybių sąveikauti su jūsų svetaine.

2. Strategizuokite raktinius žodžius

Padarykite raktinių žodžių tyrimus savo dabartinės kampanijos – juodasis penktadienis dalimi. Atlikite tai greitai – atlikdami praėjusių metų raktinių žodžių analizę.

seo raktiniu zodziu

Naudokite terminą juodasis penktadienis tai vienas labiausiai ieškomas terminų. Taip pat galite įtraukti tokias sąvokas kaip „dovanos“, „pasiūlymai“ ir „pristatymas“, nes jos dažnai siejamos su terminu juodasis penktadienis.

Šie terminai turėtų jums padėti, ypač jei juos įtraukiate į raktinius žodžius, kuriuose yra prekės ženklai, gaminio specifikacijos ir specialūs pasiūlymai, tokie kaip „nuolaidos“ ar „kuponai“.

Jei parduodate produktus per tokias pagrindines el. prekybos platformas kaip „Amazon“, kiekviename įrašo pavadinime turėtumėte nurodyti produkto specifiką, pvz., dydžius, matmenis ir kt. Tai gali padėti maksimaliai padidinti konversijas.

Skaitykite tęsinį….

SEO AUDITO KAINA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *