Kas yra SEO

Labai dažnas klausimas – kas yra SEO? Atsakysime – SEO yra žodžių „Search Engine Optimization“ trumpinys. Kas išvertus reiškia paieškos sistemų optimizavimas.

Tačiau realiai, žmonės vartodami žodį SEO turi galvoje „Internetinių svetainių optimizavimas taip, kad jų turinį suprastų paieškos sistemos“.

Kas yra SEO

SEO prilyginimas

Kuomet mūsų klausia kas yra SEO mes atsakome paprastai – VERTĖJAS. Sakydami vertėjas paaiškiname. Yra kalba ir supratimas toks, kaip mato ir supranta žmonės ir yra kalba, kurią supranta paieškos sistemos. Todėl optimizuojant svetainę pasitelkiant SEO žinias, svetainės turinys tampa suprantamas netik žmonėms, tačiau ir paieškų sistemoms.

Kas yra vidinis ir išorinis SEO?

Vidinis internetinės svetainės optimizavimas yra veiksmų visuma, kurie yra atliekami prisijungus prie TVS (Turinio valdymo sistemos). Tekstų rašymas, nuotraukų, kitos medijos kėlimas, nuorodų medžio formavimas ir kt.

Išorinis SEO yra veiksmai, kurie yra atliekami už internetinės svetainės ribų, tačiau jie yra tiesiogiai susiję su internetine svetaine. Pavyzdžiui nuorodos į savo internetinę svetainę paliekamos, kitose internetinėse svetainėse.

Kiek trunka laiko atlikti SEO internetinei svetainei?

Kas yra SEO – nuolatinis darbas su internetinės svetainės turiniu. Internete vyksta gyvenimas ir kiekviena internetinė svetainė „kovoja“ už buvimą paieškų svetainių, tokių, kaip Google Tope. Todėl net ir užimant pirmąsias pozicijas šiandien – ne esi tikras ar ir rytoj svetainė liks toje pačioje pozicijoje. Todėl darbas su svetainės optimizavimu turi būti atliekamas nuolat. Pirminis etapas – svetainės sutvarkymas iš pagrindų, laikantis taisyklių. Kai šie veiksmai būna atlikti – tuomet yra būtinas tęstinis darbas. Nuolatinis turinio didinimas, bei darbas su išoriniu SEO. Todėl terminas gali būti apibrėžtas tik pirminiamas SEO veiksmams atlikti, kuris gali trukti nuo 2 dienų iki neriboto laiko, sakydami neriboto turime galvoje, kad trukmė priklauso nuo internetinės svetainės apimties.

www.seoauditas.lt

Nežinote ar jums reikalingas SEO auditas ir internetinės svetainės optimizavimas? Kreipkitės į mus – konsultacijos vienos valandos kaina 30 eur+ PVM. Konsultacijos metu peržiūrėsime jūsų turimą svetainę ir pakonsultuosime dėl SEO, o tada jau nuspręsite ar norite tęsti darbus ar ne.

Taip pat skaitykite ⬇

Kas yra SEO auditas?

Facebook: SEO auditas – SEO paslaugos